Eternity UO Yakında …

Tüm Ultima Online sevenlere selamlar ;

Ultima-Online camiası içerisinde uzun süredir eksikliğini fark ettiğimiz klasikliği bozulmamış bir sunucu ile karşınıza çıkmaya karar verdik. Tüm sistemler, itemler, skiller ve action dengelerinin kusursuz olması için başladığımız testlerin sonuna gelmeye başladık.

Web sayfamız ise tamamen sorunsuz, sizlerin daha rahat kullanabilmesi ve sunucu ile ilgili tüm bilgilere daha rahat anlık ulaşabilmeniz için yeniden düzenlenmiş olup sunucu ile eş bir şekilde çalışarak oyun içerisindeki tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Biz Kimiz ?

Bizler yıllardır bu camia içerisinde olan, hem player olarak hem yetkili olarak bir çok serverda görev almış, bilgilerini her fırsatta yenileyerek bunları biriktiren bir ekibiz.

Bu bilgiler ve tecrübelerimiz eşliğinde size daha keyifli, ciddi ve güvenilir bir ortam sunmayı hedefledik. Son zamanlarda tutmuş eski sunucu isimlerini veya scriptlerini kullanan kısa ömürlü serverlardan farklı olarak sizlerinde desteği ile sıfır ve uzun ömürlü bir ortam sunmayı hedefliyor ve bu doğrultuda aktif olarak çalışıyoruz. Siz değerli ultima online severleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Benzer Haberler

Genel